Nowa limitowana deska surfskate YOW

Aktualizacja: 20 października, 2022
Deska surfskate YOW x Paddle Paddle x MADI 31″ Surfskate

Nowość! Surfskate YOW w limitowanej edycji!

Nowa seria artystyczna YOW łączy organizację pozarządową „The Paddle Paddle Surf Project” i francuskiego artystę „MADI”, aby zebrać fundusze dla Federacji Surfingu w Nigerii.

Podczas gdy poprzednie edycje poruszały intrygujące tematy dla ludzkości, tegoroczna seria Artist Series stara się zwiększyć świadomość i zebrać fundusze dla społeczności surferów w Nigerii. Deska – zaprojektowana przez MADI – odzwierciedla własny i spontaniczny wyobrażenie francuskiej artystki z jej ciągłych poszukiwań graficznych i głębokiej obserwacji otoczenia.

Nowy surfskate YOW ma 31 cali długości, krótki nose oraz jak na tą długość dość szeroki wheelbase 18 i pół cala. Średni concave i lekko podbity tail sprawia, że deska ta będzie zwrotna i sprawdzi się w ciasnych skrętach, ale też jest wystarczająco stabilna by umożliwić przyjemny cruising. Jak wszystkie deski YOW sam deck jest wykonany z 7 warstwowego klonu. W komplecie znajdziemy też grip z delikatnym motywem graficznym.

Stabilne – szerokie traki YOW Meraki S5 są standardowo wyposażone w koła o średnicy 66mm i twardości 80A w kolorze białym.

Po kliknięciu ten film wideo zostanie załadowany z serwerów YouTube. Zobacz {link do polityki prywatności}, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Jak podaje producent:

YOW x Paddle Paddle x Madi to deska z limitowanej edycji i będzie dostępna tylko do 14 listopada. 20% zysków zostanie przekazanych The Paddle Paddle Surf Project, aby kontynuować rozwój Nigeryjskiej Federacji Surfingowej i dostarczać niezbędne narzędzia społeczności surfingowej.

Parametry surfskate YOW x Paddle Paddle x MADI

Waga: 4,5 kg
Długość: 31″
Wheelbase: 18.5″
YOW System Meraki S5

Kółka: YOW URA 66x51mm 80A RAW White
Concave: Medium
Rocker: Tail Rocker

Dodaj komentarz