Swallow Wahine 33"

Aktualizacja: 1 grudnia, 2023
Surfskate Slide SWALLOW WAHINE - widok z dołu

Swallow to idealny model dla większych początkujących, większych zawodników i dla tych, którzy czują się bardziej komfortowo z szeroką deską i większym rozmiarem kół pod stopami.

Deska z clear-gripem – kolorową grafiką na górnej stronie deski.

Specyfikacja techniczna:


Długość: 33″ / 83,8cm
Szerokość: 10,25″ / 26cm
Materiał decku: 7-warstwowy malowany klon kanadyjski
Kształt: szeroki swallow tail
Przedni truck: Slide 3,0 165 mm
Tylny truck: 165 mm
Rozstaw trucków: 18 ⅕ ” / 46,25 cm
Koła: czarne – Slide – 70 mm x 55 mm / 78A
Łożyska: ABEC 7

Ta piękność to 33-calowy surfskate Swallow Wahine, należy również do kolekcji Slide Surfskates na rok 2019 firmy Sancheski i jest odą do hawajskich kobiet.

Dzięki temu modelowi chłopaki ze Slide chcieli oddać hołd wszystkim kobietom surfującym na świecie, a zwłaszcza hawajskim kobietom, ponieważ Wahine jest używany na Hawajach do nazywania kobiet surferkami.

Kształt Swallowtail jest jedną z najdłuższych i najszerszych deskorolek Slide, podobnie jak wszystkie modele Slide, jest wyposażony w podgięty tail, dzięki któremu możesz wygodnie ustawić tylną stopę. Deska jest dostarczana z przezroczystym papierem ściernym, pozostawiając również odsłonięty wzór blatu.

Wraz z Noserider tworzą rodzinę Swallow Slide Surfskate, obie mają identyczny kształt, rozmiar, te same kółka, zmienia się tylko wzór.

Dzięki przedniemu truckowi 3.0, która obraca się o 30% więcej niż jego poprzednia wersja, poczujesz surfing w mieście!

Flagowy model deskorolki Slide Surf, jest idealny dla jeźdźców o wzroście powyżej 177 cm lub dla tych mniejszych zawodników, którzy szukają wrażeń na desce zbliżonej charakterystyką do longboardu.

W tym modelu Slide Surfskates wybrało kółka o profilu skośnym, aby zapewnić jeszcze większą stabilność. Pozwala to na zastosowanie dużej mocy do pokonywania zakrętów bez poślizgu i uzyskania większego ruchu podczas pompowania.

Zabierz ze sobą uczucie Aloha dzięki 33-calowemu Wahine Swallow firmy Slide Surfskates!

Długość: 33"

Wheelbase: 18"

Średnica kółek: mm

Trucki: Slide 3.0

Producent:

Inne deski w naszej bazie